اپلیکیشن آیلتس پلنت
سیاست حفظ حریم خصوصی

هدف از تنظیم این سیاست حفظ حریم خصوصی، اطلاع رسانی به کاربران آیلتس پلنت در مورد نحوه جمع آوری، به کار گیری، و انتشار اطلاعات کاربران این اپلیکیشن است. مطالعه و موافقت با سیاست های آیلتس پلنت در خصوص جمع آوری و استفاده از اطلاعات برای تمام کاربران این نرم افزار الزامی است.


جمع آوری اطلاعات کاربر

کلیه اطلاعات جمع آوری شده توسط اپلیکیشن آیلتس پلنت در راستای بهبود و ارتقاء قابلیت های همین نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد. این اطلاعات تنها با افراد ذکر شده در همین قسمت به اشتراک گذاشته خواهد شد. اطلاعات شما ممکن است به صورت های گوناگون جمع اوری شود، این اطلاعات ممکن است با توجه به نوع محتوا و قابلیت هایی که استفاده می کنید متفاوت باشد و بطور کلی موارد زیر را در بر می گیرد:

داده های شخصی
ما اطلاعات شخصی مربوط به پروفایل آیلتس پلنت شما را جمع آوری و ذخیره می کنیم. این اطلاعات را شما بصورت داوطلبانه و اختیاری به هنگام ثبت پروفایل خود و یا با استفاده مداوم از این اپلیکیشن در اختیار ما قرار می دهید. این اطلاعات شامل موارد زیر است:

 • شماره تلفن
 • نام و نام خانوادگی
 • شهر
 • سال تولد
 • جنسیت
 • عکس های پروفایل آپلود شده


 • محتوای آپلود شده
  اپلیکیشن آیلتس پلنت ممکن است نیاز به دسترسی به گالری، ضبط صدا و حافظه دستگاه شما داشته باشد. لازم به ذکر است با تایید دسترسی به دستگاه ضبط صدا، شما می توانید صدای خود را در قسمت شبیه ساز اپلیکیشن ضبط کنید. با تایید دسترسی به حافظه، شما می توانید فایل های ضبط شده خود را در قسمت شبیه ساز آزمون شفاهی بارگذاری کنید و از متخصصین آیلتس بازخورد دریافت کنید. هر محتوایی که بدین شکل از شما جمع آوری شود بر روی سرور های آیلتس پلنت ذخیره خواهد شد و منحصرا در راستای اهداف آموزشی اپلیکیشن به کار گرفته خواهد شد.

  دریافت نوتیفیکیشن ها
  دریافت نوتیفیکیشن های آیلتس پلنت، نیازمند تایید دسترسی از جانب شماست. این دسترسی موارد زیر را در بر می گیرد:
  1. RECEIVE_BOOT_COMPLETED تا در صورتی که دستگاه شما ریست شد همچنان قادر به دریافت نوتیفیکیشن های آیلتس پلنت باشید
  2. 2. فعال سازی امکان ویبره برای نوتیفیکیشن ها بر روی دستگاه شما

  نحوه به کارگیری اطلاعات کاربر

  اطلاعات کاربران اپلیکیشن آیلتس پلنت تنها با اهداف زیر به کار گرفته خواهد شد:

 • فراهم آوردن امکان استفاده از قابلیت های مختلف اپلیکیشن
 • ثبت و نگه داری حساب کاربری افراد بر روی این اپ
 • فراهم آوردن امکان استفاده از قابلیت های تعاملی
 • فراهم ساختن امکانات پشتیبانی فنی نرم افزار

  کوکی ها
  کوکی ها فایل هایی با داده های کم هستند که غالبا به عنوان شناسه های یکتای ناشناس به کار برده می شوند. این فایل ها از وب سایت هایی که بازدید می کنید به مرورگر شما ارسال می شوند و در حافظه داخلی دستگاه شما ذخیره می شوند. اپلیکیشن آیلتس پلنت بطور مستقیم از این کوکی ها استفاده نمی کند، اما ممکن است از کد های شخص ثالث یا کتابخانه هایی استفاده کند که این کوکی ها را برای جمع آوری اطلاعات و بهبود سرویس های خود به کار می گیرند. شما این امکان را دارید که این کوکی ها را بپذیرید یا آنها را رد کنید و از زمان ارسال کوکی به دستگاه خود مطلع شوید، بدیهی است اگر کوکی های ما را نپذیرید ، ممکن است نتوانید از برخی قسمت های سرویس ما استفاده کنید.

  محدودیت سنی
  تمام افرادی که مایل به شرکت در آزمون آیلتس هستند، فارغ از سن و زمینه قبلی، می توانند از اپلیکیشن آیلتس پلنت استفاده کنند.

  تغییرات سیاست حفظ حریم خصوصی
  لازم به ذکر است سیاست حفظ حریم خصوصی آیلتس پلنت ممکن است در مقاطع زمانی مختلف به روز رسانی شود و تغییراتی در آن ایجاد شود. لذا به شما پیشنهاد می شود در دوره های مختلف به مطالعه مجدد این صفحه بپردازید. هر گونه تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی از طریق همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید. این تغییرات، بلافاصله پس از قید شدن در این صفحه، بر روی آیلتس پلنت پیاده سازی خواهند شد.

  تماس با ما
  از طریق ایمیل زیر با ما در تماس باشید و انتقادات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید: info@ieltsplanet.ir