با تیم ما آشنا شوید: گروهی از متخصصان و کارشناسان زبده که آیلتس پلنت را طراحی کرده اند.

feather

ما گروهی از مجرب ترین متخصصان، کارشناسان آیلتس و توسعه دهندگان را برای طراحی و توسعه اپلیکیشن آیلتس پلنت گرد هم آورده ایم. متخصصان ما، سال ها تجربه موفق در زمینه آمادگی آزمون آیلتس را در طراحی اپلیکیشن آیلتس پلنت به کار گرفته اند تا این اپلیکیشن جامع، پاسخگوی تمام نیازهای شرکت کنندگان آزمون آیلتس باشد.

اپلیکیشن آیلتس پلنت با گردآوری معتبر ترین نمونه سوالات و منابع امتحانی و پادکست ها و ویدیو های آموزشی، در سریع ترین زمان، داوطلبان آزمون آیلتس را برای شرکت در این آزمون آماده می سازد.

این اپلیکیشن که با استفاده از جدید ترین و معتبرترین استاندارد های آموزشی دنیا طراحی شده است، یک راهنمای جامع و کامل برای داوطلبان آزمون آیلتس است. تیم آیلتس پلنت، معتبر ترین آزمون ها و منابع آمادگی آزمون آیلتس را در اپن اپلیکیشن جمع آوری کرده است. همچنین، با استفاده از قسمت های تعاملی اپلیکیشن آیلتس پلنت کاربران می توانند با کارشناسان و متخصصان آیلتس ما در ارتباط باشند و بر روی نمونه های اسپیکینگ و رایتینگ خود بازخور دریافت کنند.

02

درباره آیلتس پلنت:

03

مشخصات اپلیکیشن آیلتس پلنت

32

نمونه سوال معتبر آیلتس

2020

جدیدترین متدهای آموزشی

Cut off Image

IELTS Planet
Explore a galaxy of new tips and techniques!

Tips & Tricks

A galaxy of new tips and tricks!

آیلتس پلنت، کامل ترین مجموعه ی نکات و تکنیک های آزمون آیلتس را از طریق ویدیوها و پادکست های جذاب و کاربردی در اختیار شما می گذارد تا با تمام نکات آزمون آیلتس آشنا شوید و بر بخش های مختلف آن بطور کامل تسلط پیدا کنید. با استفاده این ویدیو ها و پادکست ها، تکنیک های طلایی موفقیت در آزمون را به راحتی و در کمترین زمان ممکن فرا بگیرید.
گوش دهید، نگاه کنید، و به نمره دلخواه خود در آیلتس برسید!

Cambridge IELTS books

Access all Cambridge IELTS books!

اپلیکیشن آیلتس پلنت، مجموعه ای از معتبر ترین نمونه سوالات آزمون آیلتس را در اختیار شما می گذارد. در این اپ علاوه بر تمام کتاب های Cambridge IELTS 6-13 ، پاسخ های تشریحی و تحلیل های سوالات، نکات مربوط به سوالات ودسته بندی های آن ها نیز در اختیارشما قرار می گیرد تا بدون سردرگمی، نکات و تکنیک های مربوط به هر سوال را کامل فرابگیرید و دچار اشتباهات رایج نشوید.
نمونه سوال حل کنید، خود را بیازمایید و خیلی زود پیشرفت خود را حس کنید.

Bunch of Samples

Real-time speaking and writing samples!

یکی از مهم ترین بخش های آمادگی برای آزمون آیلتس، مطالعه و تماشای نمونه های واقعی آزمون های گذشته است تا با شرایط واقعی آزمون آشنا شوید و یاد بگیرید چطور زمان و استرس خود را بهتر مدیریت کنید. در این اپلیکیشن، ویدیوهایی از جدیدترین نمونه های مصاحبه آزمون آیلتس به همراه تحلیل ممتحنین گردآوری شده اند تا شما هر چه بیشتر با شرایط واقعی آزمون آشنا شوید. علاوه بر این، شما میتوانید به نمونه های استاندارد رایتینگ دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز، تحلیل های مربوط به آن ها را بخوانید.

Test yourself!

Get feedback on your speaking & writing!

تمرین زیاد بدون دریافت بازخورد الزاما تضمین کننده موفقیت در آزمون آیلتس نیست. برای آمادگی بهتر، با استفاده از قسمت های تعاملی آیلتس پلنت، شما می توانید با رایج ترین موضوعات رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس آشنا شوید و بدون محدودیت، نمونه های اسپیکینگ و رایتینگ خود را برای متخصصین آیلتس ما ارسال کرده و بازخورد شفاهی و کتبی دریافت کنید. بدین ترتیب میتوانید نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسید و به شکلی موثر برای شرکت در آزمون اصلی آماده شوید.

Bird