آموزش کاربردی آیلتس نکات کلیدی آزمون نمونه سوالات معتبر آیلتس همه دراپلیکیشن آیلتس پلنت!

background
lights
vase
jared-focused
jared-ruffled
jared-friendly
computer
coffee
hole
Bird

آیلتس پلنت

تنها اپلیکیشن تخصصی آزمون آیلتس!

با اپلیکیشن آیلتس پلنت، نکات، تکنیک ها ومهارت های آزمون آیلتس را به شیوه ای متفاوت و منحصر به فرد فرابگیرید و در آزمون آیلتس بدرخشید.
با استفاده از این اپلیکیشن، شما می توانید هر زمان و در هر کجا که هستید نمونه سوال حل کنید، تمرین کنید، از متخصصین آیلتس بازخور دریافت کنید و به شکلی موثر و در مدت زمانی مشخص برای آزمون آیلتس آماده شوید.

carmera-slice-1
carmera-slice-2
carmera-slice-3
carmera-slice-4

تمام آزمون های معتبر آیلتس در یک پکیج

در این اپلیکیشن، شما به راحتی به معتبر ترین نمونه سوالات آیلتس، یعنی نمونه سوالات کتاب های Cambridge IELTS 6-13 دسترسی خواهید داشت. با استفاده از این نمونه سوالات استاندارد می توانید هر چهار مهارت را بصورت مداوم تمرین کنید، توانایی ها و آموخته های خود را بسنجید و پیشرفت خود را در مدت زمانی کوتاه احساس کنید
علاوه بر نمونه سوالات و پاسخ های آن ها، پاسخ های تشریحی و تحلیل سوالات نیز در این اپلیکیشن گردآوری شده اند تا با استفاده از آن ها، نکات مربوط به هر سوال را به راحتی فرابگیرید و از تکرار اشتباهات خود بپرهیزید.!

Stanford
92Y
UW WIsconsin
#GivingTuesday
Humboldt Redwood
HiveBoxx
Rapala
Menards
Kaber
Ben Franklin Circles

هرچهارمهارت در یک اپلیکیشن

آیلتس پلنت، نکات و تکنیک های مربوط به چهارمهارت آزمون یعنی Reading, Speaking, Listening, Writing را به طور کامل در بر می گیرد وشما را به شکلی متفاوت برای آزمون آماده می سازد.
در این اپلیکیشن، سوالات مربوط به هرمهارت به شیوه ای منحصر به فرد یعنی بر اساس تسک تایپ (Task type) طبقه بندی شده اند تا بتوانید با تمرکز بر هر تسک تایپ، نکات و تکنیک های مورد نیاز آن را فرا بگیرید و به راحتی نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید تا بدون سردرگمی برای آزمون آیلتس آماده شوید.